Biz Kimiz

2015 yılından beri Pilli Bisiklet olarak hedefimiz ülkemizde ve dünyada bisikletin günlük hayatta daha çok yer aldığı temiz bir geleceğe geçişe katkı sağlamak.

Kısa Tarihçe

Her şey 2013 yılında Mustafa Çolpan’ın ebay’den satın aldığı bir dönüşüm kitiyle başladı. Elektrik motorunun gücünü hissettiği andaki çocuksu mutluluk ve sonraları ulaşım anlamında elektrikli bisikletin rakipsiz avantajını farketmesiyle 2015 yılında ufak bir girişim olarak PilliBisiklet başladı. İlerleyen zamanlarda Dadaş Bisiklet’ten Murat usta’nın ve Youtube Kanalında Selman Çolpan’ın destekleriyle bir ekip haline geldik.


Elektrikli Bisiklet Dönüşüm Uygulamaları

2015 Yılından beri Dadaş Bisiklet ile birlikte yüzlerce bisikletin dönüşümünü sağladık. Ayrıca Türkiye’nin her yerinde dönüşümünü kendi sağlayan 300’ü aşan kullanıcımızla yol aldık.

Örnek Uygulamalar Sayfasında Bisikletleri Yakından İnceleyebilirsiniz


Blog ve Youtube İçerikleri

Youtube kanalımızda ilgi çekici içeriklere yer vermeye çalışıyoruz. Youtube kanalımız 2019 yılında da içerik üretmeye devam edecek. Blog sayfamızla paralel hareket ettiğimiz kanalımıza abone olarak yeni içeriklerimizi takip edebilirsiniz.

Youtube kanalını aç>