Biz Kimiz

2015 yılından beri Pilli Bisiklet olarak hedefimiz ülkemizde ve dünyada bisikletin günlük hayatta daha çok yer aldığı temiz bir geleceğe geçişe katkı sağlamak.

Neden Pilli?

Pilli çünkü; dünyanın geleceği için düşük verimli ve içten yanmalı ulaşım araçlarının devri kapanmak zorunda.  Santrallerde üretilen elektriğin lityum temelli ulaşım araçlarında kullanılması çok daha verimli bir alternatif.

Neden Bisiklet?

Bisiklet çünkü; 1000kg’ı aşan ağırlıklarıyla elektrikli otomobillerin bu devrimde çevreye sağlayacağı katkı yeterli değil. Bisiklet dünyanın en hafif ve verimli ulaşım aracı. Elektrik ile birleştiğinde ise ulaşımda verimlilik anlamında yeni bir sayfa açıyor. Bir elektrikli otomobilde yer alan pil ile 50-100 elektrikli bisiklet çalıştırılabilir. Eğlencesi ise cabası…


Elektrikli Bisiklet Dönüşüm Uygulamaları

2015 Yılından beri Dadaş Bisiklet ile birlikte yüzlerce bisikletin dönüşümünü sağladık. Ayrıca Türkiye’nin her yerinde dönüşümünü kendi sağlayan 300’ü aşan kullanıcımızla yol aldık.

Örnek Uygulamalar Sayfasında Bisikletleri Yakından İnceleyebilirsiniz


Blog ve Youtube İçerikleri

Youtube kanalımızda ilgi çekici içeriklere yer vermeye çalışıyoruz. Youtube kanalımız 2019 yılında da içerik üretmeye devam edecek. Blog sayfamızla paralel hareket ettiğimiz kanalımıza abone olarak yeni içeriklerimizi takip edebilirsiniz.

Youtube kanalını aç>