Elektrikli Bisikletler

Elektrikli Bisikletler

Sizin için dönüşüm kiti kurulumunu yaptık ve kullanıma hazır hale getirdik.

Directdrive ve Dişlili Motorların Avantaj ve Dezavantajları

Elektrikli bisikletlerde kullanılan motor tipleri arasında, direct drive (doğrudan tahrik) ve dişlili motorlar kullanıcıların kararsızlık yaşamasına neden olabiliyor. Her bir motor tipinin avantajları ve dezavantajlarını sizler için derledik:

X1000 İçin Yeni Mini Sürücü

Yeni mini sürücü seçeneği daha kompakt olmasının yanında  hızlı gaz tepkimesi ve torktan ödün vermeden  %15'e kadar verimli sürüş olanağı sağlıyor. Standart KT sürücü Güç kademeli pedal desteği (150w, 250w, 350w, 600W, 1200W) Akım ve hız limitleme fonksiyonu öğren El gazı hassasiyeti ve kalkış kontrol kalibrasyonu Güvenlik için ekran şifreleme Daha az ısınma Yeni Mini SürücüDevamını oku ⟶

Hub Motor mu Yoksa Mid-drive mı?

Hub motor mu yoksa mid-drive mı? Satın alma süreçlerinde kullanıcılar bu iki motor arasında ikileme düşebiliyor.

Elektrikli Bisikletler Gerçekten Çevreci mi?

Gizli kahraman elektrikli bisikletler! Yayınlanan son raporlar dünya üzerindeki yaklaşık 280 milyon elektrikli mikromobilite aracının dünya petrol arzını 1 milyon varil (günlük) azalttığını ortaya koydu.

Elektrikli Bisikletle Daha Verimli Sürüş İçin 5 İpucu

  Optimize Edilmiş Sürüş Stili: Hızlı başlangıçlar, ani duruşlar ve yüksek hızlar pil ömrünü azaltabilir. Daha düşük hızlarda ve düzenli bir hızda seyretmek, pil ömrünü uzatabilir. Pedal yardımını etkili bir şekilde kullanarak pil tüketimini azaltabilirsiniz.

Elektrikli Bisikletler Hızlı Şarj Edilebilir Mi?

Elektrikli bisikletlerde uzun şarj süreleri kullanıcı deneyimini olumsuz etkiliyebiliyor. Günümüzde artık elektrikli otomobilleri ve cep telefonlarımızı çok kısa sürelerde şarj edebiliyoruz.

Whatsapp'ı aç
Yardım Alın
Yardımcı olabilir miyiz?