Elektrikli Bisikletler

Elektrikli Bisikletler

Sizin için dönüşüm kiti kurulumunu yaptık ve kullanıma hazır hale getirdik.

Bir Dönüşüm Kitinde Olmazsa Olmaz 5 Özellik

1.Yüksek Tork Yüksek torklu motorlar hem yokuşları daha kolay tırmanmanıza olanak sağlar hem de hızlı ivmelenme yeteneğiyle trafikte manevra kabiliyetini ve sürüş keyfini arttırır! 2.Hafiflik Hafif ve akıcı motorlar daha kolay pedal çevirmenize olanak sağlar. Bu özellik menzilinize katkı sunacaktır. Hafif bir sistem aynı zamanda bisikleti taşımanız gereken durumlarda örneğin merdiven çıkarırken taşıma kolaylığı daDevamını oku ⟶

MXUS GDR19 Motorda İyileştirmeler

MXUS GDR19'da geçtiğimiz yıllarda yüksek torktan kaynaklabilen kazalardan ders aldık ve motorumuzda bazı iyileştirmeler yaptık! Motor kablosu ekstra koruma sayesinde artık darbelere karşı daha dayanıklı hale getirildi. Yeni 30A ince linkwe konnektörle artık ruble ve somunları takmak daha kolay. Ayrıca her iki tarafta da tork kolu kullanmak mümkün! Yeni 4mm tork koluyla kadroya daha iyiDevamını oku ⟶

Directdrive ve Dişlili Motorların Avantaj ve Dezavantajları

Elektrikli bisikletlerde kullanılan motor tipleri arasında, direct drive (doğrudan tahrik) ve dişlili motorlar kullanıcıların kararsızlık yaşamasına neden olabiliyor. Her bir motor tipinin avantajları ve dezavantajlarını sizler için derledik:

Hub Motor mu Yoksa Mid-drive mı?

Hub motor mu yoksa mid-drive mı? Satın alma süreçlerinde kullanıcılar bu iki motor arasında ikileme düşebiliyor.

Elektrikli Bisikletler Gerçekten Çevreci mi?

Gizli kahraman elektrikli bisikletler! Yayınlanan son raporlar dünya üzerindeki yaklaşık 280 milyon elektrikli mikromobilite aracının dünya petrol arzını 1 milyon varil (günlük) azalttığını ortaya koydu.

Elektrikli Bisikletle Daha Verimli Sürüş İçin 5 İpucu

  Optimize Edilmiş Sürüş Stili: Hızlı başlangıçlar, ani duruşlar ve yüksek hızlar pil ömrünü azaltabilir. Daha düşük hızlarda ve düzenli bir hızda seyretmek, pil ömrünü uzatabilir. Pedal yardımını etkili bir şekilde kullanarak pil tüketimini azaltabilirsiniz.

Whatsapp'ı aç
Yardım Alın
Yardımcı olabilir miyiz?