Elektrikli Bisikletler

Elektrikli Bisikletler

PilliBisiklet tarafından kurulumu yapılmış ve kullanıma hazır

Elektrikli Bisikletle Daha Verimli Sürüş İçin 5 İpucu

  Optimize Edilmiş Sürüş Stili: Hızlı başlangıçlar, ani duruşlar ve yüksek hızlar pil ömrünü azaltabilir. Daha düşük hızlarda ve düzenli bir hızda seyretmek, pil ömrünü uzatabilir. Pedal yardımını etkili bir şekilde kullanarak pil tüketimini azaltabilirsiniz. Kış aylarında daha fazla pedal çevirmek menzilinizi uzatırken vücut ısınızı korumanıza da yardımcı olur. Doğru aynakol ve dişli oranları yüksekDevamını oku ⟶

Elektrikli Bisikletler Hızlı Şarj Edilebilir Mi?

Elektrikli bisikletlerde uzun şarj süreleri kullanıcı deneyimini olumsuz etkiliyebiliyor. Günümüzde artık elektrikli otomobilleri ve cep telefonlarımızı çok kısa sürelerde şarj edebiliyoruz.

Kuryelik Yapmak İçin Elektrikli Bisiklet Seçerken Dikkat Edin

Elektrikli bisikletle kuryelik yapmak son zamanların yeni trendi. Daha temiz, daha sessiz ve daha çevreci bisikletli kuryelere özellikle İstanbul’un bazı semtlerinde sıklıkla denk gelir olduk.

Neden “Bazı” Bataryalar 1 Yılı Bile Doldurmadan Kapasite Kaybı Yaşıyor?

Son zamanlarda kullanıcılar yeni aldıkları elektrikli bisikletlerde kısa bir zaman sonra menzil kaybı yaşamaktan şikayetçi.

Directdrive ve Dişlili Motorların Avantaj ve Dezavantajları

Elektrikli bisikletlerde kullanılan motor tipleri arasında, direct drive (doğrudan tahrik) ve dişlili motorlar kullanıcıların kararsızlık yaşamasına neden olabiliyor. Her bir motor tipinin avantajları ve dezavantajlarını sizler için derledik:

Elektrikli Bisikletler Gerçekten Çevreci mi?

Gizli kahraman elektrikli bisikletler! Yayınlanan son raporlar dünya üzerindeki yaklaşık 280 milyon elektrikli mikromobilite aracının dünya petrol arzını 1 milyon varil (günlük) azalttığını ortaya koydu.

Whatsapp'ı aç
Destek Hattı
Yardımcı olabilir miyiz?