Elektrikli Bisikletler

Kullanım Hazır Elektrikli Bisikletler

Sizin için dönüşüm kiti kurulumunu yaptık ve kullanıma hazır hale getirdik.

Tork nedir? Tork mu yoksa Watt mı?

Tork en basit tanımıyla çevirme-döndürme kuvveti diyebiliriz. Daha yüksek çevirme kuvveti yokuşlarda bisikletin daha iyi tırmanış yapmasına olanak sağlar.

Karbon Vergileri Küreselcilerin Köleleştirme Planı mı?

Köle olmak mı? Hayır! Kimse kimseyi köle yapmıyor. Karbon vergileri, fosil yakıtları kullanmanın pahalılaşması demek. Yani, çevreyi kirletenler daha fazla vergi ödüyor.

Bir Dönüşüm Kitinde Olmazsa Olmaz 5 Özellik

1.Yüksek Tork Yüksek torklu motorlar hem yokuşları daha kolay tırmanmanıza olanak sağlar hem de hızlı ivmelenme yeteneğiyle trafikte manevra kabiliyetini ve sürüş keyfini arttırır!

MXUS GDR19 2024 Güncellemesi

Motor kablosu ekstra koruma sayesinde artık darbelere karşı daha dayanıklı hale getirildi. Yeni 30A ince linkwe konnektörle artık ruble ve somunları takmak daha kolay. Ayrıca her iki tarafta da tork kolu kullanmak mümkün! Yeni 4mm tork koluyla kadroya daha iyi tutunma mümkün oluyor. Yeni mini kontrolcüyle daha hızlı gaz tepkimesi daha fazla eğlence! Yeni miniDevamını oku ⟶

Directdrive ve Dişlili Motorların Avantaj ve Dezavantajları

Elektrikli bisikletlerde kullanılan motor tipleri arasında, direct drive (doğrudan tahrik) ve dişlili motorlar kullanıcıların kararsızlık yaşamasına neden olabiliyor. Her bir motor tipinin avantajları ve dezavantajlarını sizler için derledik:

Hub Motor mu Yoksa Mid-drive mı?

Hub motor mu yoksa mid-drive mı? Satın alma süreçlerinde kullanıcılar bu iki motor arasında ikileme düşebiliyor.

Whatsapp'ı aç
Yardım Alın
Yardımcı olabilir miyiz?