İstanbul’da Elektrikli Bisikletle Ulaşım 14 Kasım 2018

İstanbul’da Elektrikli Bisikletle Ulaşım için yorumlar kapalı
Categories: Genel

SUV Gibi Elektrikli Bisiklet : Citycoco Fatbike 6 Kasım 2018

CITYCOCO’nun 2018 yılında pazara sürdüğü Fatbike modelini sizler için test ettik.

SUV Gibi Elektrikli Bisiklet : Citycoco Fatbike için yorumlar kapalı
Categories: Genel

Retro Elektrikli Bisikletle Geleceğe Dönüş : Citycoco Greaser

Youtube kanalımıza Citycoco Greaser modelini konuk ettik. Caferacer tarzında tasarlanan bisikletle modern bir klasik olmuş. İyi seyirler

 

Retro Elektrikli Bisikletle Geleceğe Dönüş : Citycoco Greaser için yorumlar kapalı
Categories: Genel

Türkiye’de bisikletle ulaşım 9 Eylül 2018

Geçtiğimiz hafta bisiklet ulaşım alternatifleri konusunda internet üzerinden yaptığımız araştırmanın sonuçlarını sizinle paylaşmak istedik. 259 kişinin katıldığı testte ulaşım alternatiflerini değerlendirdik.

Türkiye’de bisikletle ulaşım için yorumlar kapalı
Categories: Genel

Senin ideal ulaşım çözümün hangisi? 24 Ağustos 2018

Bisikletle işe gitme fikri aklınızdan geçiyor ama kararsız mısınız? Aşağıdaki testi çözerek bisikleti günlük ulaşımınızda bir alternatif olarak kullanıp kullanamayacağınızı görebilirsiniz.

bisikletle-ise-gitmek-gunluk-ulasim-elektrikli-bisiklet

Senin ideal ulaşım çözümün hangisi? için yorumlar kapalı
Categories: Genel

The Conversion Turkey Needs 14 Ağustos 2018

Luxury days seems to be over for Turkey as country sliding in to new economic bottleneck. Transition to energy efficient transportation solutions will be inevitable as country dependent to other countries on energy.

Fossil fuel is also causes problems like, extreme traffic, air polution and noise in Istanbul reducing air and life quality for citizens living in the city.

But we have good news for the city: Bicycle use for both fitness and commuting purposes is on the rise. However Istanbul (also known as “The city with seven hills”) is not flat like other European cities which we envy for their bicycle use.

To overcome this problem and boost bicycle use for commution, We started a small business in 2015 named “Pilli Bisiklet” to convert and upgrade conventional bicycles to electric bikes and make hills easy.

Converting a bike to electric is not always easy. It is different process for each bike but with our experience on conversion over 300 bikes from all types in 3 years, now it is much easier for Pilli Bisiklet to make a bike work with electric.

We are far away from numbers that can create change for the community but other companies like Alba, Goccia, Yadea, Motolux, Citycoco also walking in the same direction.

We want to honor our 300 brave electric bike users pioneering the change. Maybe it is time to consider bike commute as an option for the Turkish commuters.

The Conversion Turkey Needs için yorumlar kapalı
Categories: Genel

55 KM Şarj Testi 31 Temmuz 2018

Bir şarjla 55km mesafe gidilir mi? Gidilirse hangi hızla nasıl gidilir? Cevabı yeni youtube videomuzda. Yeni 17.5AH Pil seçeneğimizin maharetlerini göstermek için İstanbul’da köşe bucak turladık. İyi Seyirler

55 KM Şarj Testi için yorumlar kapalı
Categories: Genel

48V 17.5AH Shark Pil ile menzil ve şıklıkta yeni bir sayfa açılıyor 22 Mayıs 2018

1000w-btwin-elektrikli-bisiklet (1)Bir süredir yüksek kapasiteyi şık bir kutu içerisine sığdırmak için çalışıyoruz. Birikim Pilleri ile birlikte yaptığımız ortak çalışmada bu sezon 48v17.5ah shark pil ile menzil ve şıklıkta yeni bir sayfa açmayı hedefledik.  Kilolu kullanıcıların menzil kaybı yaşamaması ve uzun mesafelere gitmek isteyen kullanıcıların ihtiyacını karşılamak için geliştirdiğimiz 840wh kapasiteli pil için yakın zamanda bir test gerçekleştireceğiz. 75km test videosu da yakında youtube sayfamızda yer alacak.

48V 17.5AH Shark Pil ile menzil ve şıklıkta yeni bir sayfa açılıyor için yorumlar kapalı
Categories: Genel

Motobike ’18 Elektrikli Bisiklet İzlenimleri 24 Şubat 2018

Bisiklet firmalarının bu sene yer almadağı Motobike İstanbul 2018 fuarında elektrikli bisikletler geniş yer buluyor. Fuara gitme fırsatı bulamayanlar için öne çıkan modellere hızlıca göz gezdirdik. Fuara katılmayan bisiklet üreticilerinin de bu sene elektrikli bisiklet konusunda üretim ve yatırımlarını arttırdığını da göz önünde bulundurursak pazarın bu sene kayda değer bir büyüme göstereceğini tahmin etmek çok da zor değil.

 

Motobike ’18 Elektrikli Bisiklet İzlenimleri için yorumlar kapalı
Categories: Genel

Normal Bisikletler Elektrikli Bisiklete Nasıl Dönüşüyor? 14 Şubat 2018

sana-ozel-elektrikli-bisiklet

Piyasadaki hazır elektrikli bisikletlerin tasarımı, kadrosu veya gücü ihtiyacınızı karşılamayabilir. Hemen üzülüp moralinizi bozmayın 🙂 Favori bisikletinizi üstelik aynı maliyetle güçlü bir elektrikli bisiklete dönüştürmeniz mümkün.

Normal Bisikletler Elektrikli Bisiklete Nasıl Dönüşüyor? için yorumlar kapalı
Categories: Genel

Pilli Bisiklet

Pilli Bisiklet - Şarjının Götürdüğü Yere Git! Elektrikli Bisiklet Dönüşüm Setleri