Motobike 2020 İzlenimleri

Fuarda Motolux Roma, Arora Madrid Lux,  RKS RS3, RKS RSI X, Volta VB2 ve buna benzer birçok katlanır elektrik fatbike bisiklet modeli var.

Bunlardan bazıları 36V bazıları ise 48V pil kullanıyor. Ayrıca motor olarak da Bafang fatbike motoru yerine tercih edilen daha düşük kapasiteli motorlar var. Tercih yaparken tercihinizi bafang ve 48V pilden yana kullanmanızda fayda var. Tabi fiyatlar bafang tarafında biraz daha yüksek ama bütçeniz yetiyorsa tavsiye ederiz.

Arora’nın berlin modeli dahili piliyle gayet şık. Kadro içerisinde 48V sığdırmak zor olduğu için bu modelde 36v kullanılmış.

Maserati 20 Fat Elektrikli Bisiklet

Maserati etiketli iki bisiklet modeli gördük. Kadro tasarımı diğer bisikletlere kıyasla gayet şık görünüyor. Fiyatı 25.000TL ve 29.000TL. Dahili 48V pil ve çift motorla desteklense fiyatını belki hakkedebilirmiş. Ee Maserati sonuçta. Ucuz olması beklenemezdi. 🙂

Hergele Scooters

Hergele scooter yerli bir elektrikli scooter girişimi İTÜ arıkovanında geliştirilen ürünün nisan ayından itibaren teslimatına başlanacağı söylendi. Eğer bir elektrikli scooter almayı düşünüyorsanız özgün bir tasarıma sahip bir ürün için mutlaka Hergele scooter’ı inceleyin.

Whatsapp'ı aç
Yardım Alın
Yardımcı olabilir miyiz?