Bir Dönüşüm Kitinde Olmazsa Olmaz 5 Özellik

1.Yüksek Tork

Yüksek torklu motorlar hem yokuşları daha kolay tırmanmanıza olanak sağlar hem de hızlı ivmelenme yeteneğiyle trafikte manevra kabiliyetini ve sürüş keyfini arttırır!


2.Hafiflik

Hafif ve akıcı motorlar daha kolay pedal çevirmenize olanak sağlar. Bu özellik menzilinize katkı sunacaktır. Hafif bir sistem aynı zamanda bisikleti taşımanız gereken durumlarda örneğin merdiven çıkarırken taşıma kolaylığı da sağlar. Çıkarılabilir bataryalar da kullanımı kolaylaştıran ve mutlaka olması gereken bir özellik!


3.Pil Kalitesi (ve Uzun Menzil)

Uzun menzil için verimli bir motor ve yeterli pil kapasitesine sahip olmanız önemlidir. Örneğin directdrive motorlar daha fazla enerji tüketerek menzilinizi düşürebilir. Kalitesiz pil hücreleri de kısa sürede yıpranarak menzilde düşüşlere neden olabilir.


4.Su Geçirmezlik

Su geçirmez dönüşüm kitleri, her türlü hava koşulunda güvenli kullanım sağlar. Elektronik bileşenlerin suya ve neme karşı korunması, kısa devre riskini azaltır ve motorun ömrünü uzatır. Bu özellik, yağmurlu havalarda bile güvenli sürüş imkanı sunar.


5.Infotainment Ekran

İyi bir infotainment ekran, hız, pil durumu ve mesafe gibi bilgileri anlık olarak sunar. Navigasyon ve cep telefonu entegrasyonu ile sürüş deneyimini zenginleştirir. Dokunmatik ve yüksek çözünürlüklü ekranlar, kullanım kolaylığı ve özelleştirme seçenekleri sunar.

Whatsapp'ı aç
Yardım Alın
Yardımcı olabilir miyiz?